Hotele

Dla osób chcących spędzić noc w centrum miasta mamy do dyspozycji pokoje noclegowe, lub hotel.

 

Hotel Doris
ul. 11 Listopada 10a
64-600 Oborniki
tel./fax: (61) 29 60 966
www.hotel-doris.pl
e-mail: hoteldoris@op.pl

Hotel Doris istnieje od 2007 roku. Zlokalizowany jest przy głównej trasie DK11 Poznań – Piła, blisko centrum miasta, 500 m od dworca PKS i 600 m od dworca PKP. Hotel ma do dyspozycji gości 10 komfortowo wyposażonych pokoi. Każdy z łazienką, TV kablową, część pokoi jest wyposażona w lodówkę i klimatyzację, możliwość korzystania z internetu. Dla klientów dostępny jest również bezpłatny parking oraz szeroki taras, dzięki któremu można się odprężyć i wyciszyć wśród zieleni.

W hotelu znajduje się restauracja specjalizująca się w samodzielnie przygotowanych daniach znakomitej kuchni polskiej.

 

Pokoje noclegowe – Restauracja Millenium
ul. Mostowa 1
64-600 Oborniki
tel. 61 64 64 747
www.millenium.net.pl
e-mail: restauracja@millenium.net.pl

Restauracja i pokoje noclegowe Millenium istnieją od 1999 roku. Obiekt zlokalizowany jest przy głównej trasie DK11 Poznań – Piła. Do dyspozycji gości jest 35 pokoi jedno i dwuosobowych (każdy z TV i łazienką)  oraz apartament. Każdy pokój jest wykończony i umeblowany. Bezpośrednio przez wejściem znajduje się utwardzony parking. Obiekt dysponuje salą balową z restauracją i kawiarnią przystosowaną dla ok. 300 osób.

 

Pokoje hotelowe MARCUS
ul. ul. Kowanowska 7b
64-600 Oborniki
tel. 570 444 126
www.restauracjamarcus.pl
e-mail:marcusoborniki@gmail.com

W pełni wyposażone, przytulne pokoje gościnne. To nie tylko wygodne rozwiązanie, jeśli urządzasz imprezę i chcesz zapewnić swoim gościom nocleg, ale także możliwość komfortowego zakwaterowania, jeśli przyjeżdżasz do Obornik turystycznie lub służbowo. Pokoje są wygodne i przytulne, zadbano o to, by nocleg w obiekcie pozwalał się w pełni zrelaksować i wypocząć.

Każdy pokój ma dostęp do łazienki i jest wyposażony w TV internetową, Wi-Fi i klimatyzację, a także suszarkę do włosów i czajnik bezprzewodowy. Goście mogą skorzystać również z parkingu przy budynku.

Oferujemy:

  • 1 pokój jednoosobowy
  • 4 pokoje dwuosobowe
  • 1 pokój trzyosobowy
  • 2 pokoje czteroosobowy

 

Kawerna pod Orłem
ul. Powstańców Wlkp. 2
64-600 Oborniki
tel. 728 379 654
www.kawernapodorlem.pl
e-mail:biuro@kawernapodorlem.pl

Do dyspozycji gości Kawerna posiada: Jeden pokój jednoosobowy, trzy dwuosobowe oraz po jednym trzyosobowym i czteroosobowym.