Młodzieżowa Rada Miejska – terminy posiedzeń

Serdecznie zapraszamy na II sesję Młodzieżowej Rady Miejskiej w Obornikach

VI kadencji 2021-2023, która odbędzie się

25 listopada 2021 r. o godz. 9.00 (czwartek)

w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Obornikach

 

Porządek obrad:

 1. Otwarcie sesji i powitanie gości.
 2. Przedstawienie porządku obrad.
 3. Ceremonia ślubowania nowych członków Rady.
 4. Wręczenie legitymacji nowym członkom Rady.
 5. Stwierdzenie quorum.
 6. Prezentacja (wystąpienia) nowych członków Rady.
 7. Prezentacja pani Skarbnik Gminy Oborniki o budżecie Gminy Oborniki.
 8. Podjęcia apelu w sprawie promocji m-legitymacji w szkołach Gminy Oborniki.
 9. Podjęcie uchwały w sprawie złożenia wniosku do Starosty Obornickiego o zakup metalowego serduszka na nakrętki dla Zespołu Szkół im. Generała Tadeusza Kutrzeby w Obornikach.
 10. Podjęcie uchwały w sprawie złożenia wniosku do Burmistrza Obornik o zakup koszulek z logo Młodzieżowej Rady Miejskiej w Obornikach.
 11. Podjęcie uchwały w sprawie złożenia wniosku do Starosty Obornickiego o budowę wiat rowerowych przy Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Wyspiańskiego w Obornikach oraz przy Zespole Szkół im. Generała Tadeusza Kutrzeby w Obornikach.
 12. Podjęcie uchwały w sprawie  złożenia wniosku do Burmistrza Obornik o budowę sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej im. Bronisława Malinowskiego w Chrustowie.
 13. Podjęcie uchwały w sprawie  złożenia wniosku do Burmistrza Obornik o budowę sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Maniewie.
 14. Podjęcie uchwały w sprawie złożenia wniosku do Burmistrza Obornik o budowę wiaty rowerowej przy Szkole Podstawowej im. Franciszka Mickiewicza w Rożnowie.
 15. Podjęcie uchwały w sprawie złożenia wniosku do Burmistrza Obornik o budowę wiaty rowerowej przy Szkole Podstawowej w Maniewie.
 16. Podjęcie uchwały w sprawie złożenia wniosku do Burmistrza Obornik o budowę wiaty rowerowej przy Szkole Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich  w Kiszewie.
 17. Podjęcie uchwały w sprawie złożenia wniosku do Burmistrza Obornik o budowę wiaty rowerowej przy Szkole Podstawowej im. Bronisława Malinowskiego w Chrustowie.
 18. Podjęcie uchwały w sprawie złożenia wniosku do Burmistrza Obornik o zamontowanie stacji naprawczej przy ścieżce rowerowej do Stobnicy.
 19. Podjęcie uchwały w sprawie złożenia wniosku do Burmistrza Obornik o modernizację trybun oraz budowę parkingu przy torze motocrossowym w Obornikach.
 20. Podjęcie uchwały w sprawie złożenia wniosku do Burmistrza Obornik o budowę mostu dla wiewiórek.
 21. Podjęcie uchwały w sprawie złożenia wniosku do Burmistrza Obornik o 0zawieszenie budek lęgowych na terenie gminy Oborniki.
 22. Podjęcie uchwały w sprawie  w sprawie złożenia wniosku do Burmistrza Obornik o możliwość zorganizowania sprzątania świata przez Gminę Oborniki oraz zrealizowania „Eko Lekcji” dla szkół podstawowych z inicjatywy Młodzieżowej Rady Miejskiej w Obornikach.
 23. Podjęcie uchwały w sprawie złożenia wniosku do Burmistrza Obornik o możliwość organizacji drugiej edycji “Obornickiego Eko Dnia”.
 24. Podjęcie uchwały w sprawie złożenia wniosku do Burmistrza Obornik o budowę strefy relaksu w patio Szkoły Podstawowej nr 4 w Obornikach.
 25. Podjęcie uchwały w sprawie złożenia wniosku do Burmistrza Obornik o utworzenie rowerów miejskich na terenie gminy Oborniki.
 26. Podjęcie uchwały w sprawie złożenia wniosku do Burmistrza Obornik o powstanie kolejnych punktów bookcrossingu w Obornikach.
 27. Wolne głosy, wnioski i zapytania członków Rady.
 28. Zamknięcie sesji.