Bez kategorii

Rada Seniorów zaprasza na dyżury

OBORNICKA RADA SENIORÓW ZAPRASZA NA DYŻURY RADNYCH

 

Dyżury odbywać się będą w Urzędzie Miasta Oborniki ul. Marsz. J. Piłsudskiego 76 w każdy wtorek miesiąca, począwszy od 3 lutego 2015 roku w godz. 10 -12 w pokoju nr 110   I piętro ( możliwość skorzystania z windy).  W każdy ostatni wtorek miesiąca dodatkowo pełnić będzie dyżur Przewodniczący Obornickiej Rady Seniorów.

Serdecznie zapraszamy SENIORÓW oraz osoby, które zechcą podzielić się swoimi spostrzeżeniami, pomysłami, którzy borykają z trudnymi problemami dnia codziennego. Prosimy o zgłaszanie wniosków, propozycji wprowadzających nowości i zmiany, które ułatwiać będą życie SENIORÓW w naszym mieście.

Wnioski przyjmujemy osobiście lub telefonicznie pod numerem: 61 65 59 100 w czasie pełnienia dyżurów. Można również skorzystać z adresu mailowego: rada.seniorow@oborniki.pl

Wszystkie propozycję będą dla nas cenne. Postaramy się w miarę możliwości realizować i wdrażać w życie przedstawione pomysły i spostrzeżenia.

W miesiącu lipcu i sierpniu – dyżury będą zawieszone – przerwa urlopowa, w wyjątkowych sytuacjach kontakt telefoniczny oraz mailowy podany wyżej.

 

 Przewodniczący

 Obornickiej Rady Seniorów

Eugeniusz Kierstan