Aktualności

Zapraszamy na sesję Młodzieżowej Rady Miejskiej

Zapraszamy na sesję Młodzieżowej Rady Miejskiej

Przewodniczący MRM serdecznie zaprasza na IV sesję Młodzieżowej Rady Miejskiej w Obornikach VIII kadencji 2025-2027, która odbędzie się 29 czerwca 2026 r. o godz. 12.00 (poniedziałek) w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Obornikach.
Porządek obrad:
1. Otwarcie sesji i powitanie gości.
2. Przedstawienie porządku obrad.
3. Ceremonia ślubowania nowych członków Rady.
4. Wręczenie legitymacji członkom Rady.
5. Stwierdzenie quorum.
6. Sprawozdania z posiedzeń komisji.
7. Wypracowanie opinii na temat „Strategii Młodzieżowej rozwoju miasta Oborniki na lata 2026-2031 w obszarach rozwoju infrastruktury i funkcji społecznej w obrębie Rynku”.
8. Dyskusja na temat miejsca spotkań dla młodych.
9. Omówienie bieżących spraw Rady.
10. Wolne głosy, wnioski i zapytania członków Rady.
11. Zamknięcie sesji.