Aktualności

Słoneczny dzień dziecka w baśniowym klimacie

Słoneczny dzień dziecka w baśniowym klimacie

Dzień Dziecka w Zaczarowanym Miejscu już za nami. Było bajecznie i kolorowo. Sporo atrakcji czekało na dzieciaki zarówno na stoiskach animacyjnych, jak i na scenie.

Utrzymane w baśniowym klimacie Łazienki stały się też miejscem premiery drugiej części obornickich legend, zatytułowanych „Zaczarowana okolica. Dwanaście podań i legend z obornickich wiosek”. Po raz pierwszy można było zakupić nowiuteńkie książki oraz spotkać się z autorami opowieści.

Na scenie wystąpiły przedszkolaki z Bajeczki, podopieczni Aleksandry Kulupy, wokaliści z OOK oraz w wyjątkowym przedstawieniu „Królewna Śnieżka” nauczycielki ze Szkoły Podstawowej nr 2.

Dzieci mogły wziąć udział w ekologicznym konkursie plastycznym, a na finał wysłuchać koncertu znanych baśniowych przebojów.

To był bajeczny dzień!

W imieniu organizatorów dziękujemy serdecznie wszystkim zaangażowanym w przygotowanie wydarzenia. Szczególne słowa uznania kierujemy do Obornickiego Ośrodka Kultury, Stowarzyszenia Historycznego Grodu Radzim, Laboratorium Logiki, ZHP, Nadleśnictwa Oborniki, Biblioteki Pedagogicznej, OSW APLAGA, Just a Fit i Stajni Leśnego Duszka. Dziękujemy za ogromne wsparcie radnym Młodzieżowej Rady Miejskiej i ich przyjaciołom, wszystkim wystawcom i przede wszystkim wspaniałym gościom naszej imprezy!