Aktualności

POMAX Oborniki zwycięzcą Lepiko Developer Cup 2011

14 i 15 sierpnia były w Bogdanowie świętem piłki nożnej. W tych dniach odbył się turniej Lepiko Developer Cup 2011. Zwycięzcą rozgrywek została drużyna POMAX Oborniki. W finałowym meczu pokonała zespół Sweden z Bogdanowa 4:2 (1:2). W meczu o 3. miejsce lepsi okazali się Blacharze Połajewo, którzy zwyciężyli Full Mocnego 1:0.

Uroczyste zakończenie LDC 2011 rozpoczęło się w poniedziałek, 15 sierpnia. Na uroczystość przybyli m.in. Prezes Lepiko Developer Krzysztof Dybizbański, Przewodniczący Rady Miejskiej w Obornikach Krzysztof Hetmański oraz Andrzej Majkowski (sołtys Bogdanowa, radny Rady Miejskiej).

W pierwszej kolejności podziękowania, wraz z drobnymi upominkami, od organizatorów otrzymali sędziowie: Zbigniew Małachowski, Waldemar Jastrząbek i Błażej Jastrząbek. Wyróżniony został również Eugeniusz Gacek, który przez 2 dni czuwał nad bezpieczeństwem uczestników turnieju.

Każda z drużyn z rąk Prezesa Krzysztofa Dybizbańskiego i przewodniczącego Rady Miejskiej, Krzysztofa Hetmańskiego otrzymała pamiątkowe dyplomy i upominki. Dodatkowo miejsca II i III uhonorowane zostały pucharami, a zwycięzca zespół Pomax otrzymał od właściciela Lepiko okazały puchar i bluzy sportowe.  Wszystkim uczestnikom przekazano pamiątkowe smycze z logo turnieju.

Imprezę zorganizowano dzięki zaangażowaniu członków stowarzyszenia Bogdanowo – Zawsze Aktywni. Turniej nie odbyłby się, gdyby nie ofiarność firm. Głównym sponsorem Pucharu była firma Lepiko Developer. Rozgrywki wspierali także: Kaczmarek Nieruchomości, Elplast, Gwarant Inkasso, Zakłady Mięsne Zbigniew Cyrulik, Tydzień Obornicki i Restauracja Zamkowa. Sprzęt nagłaśniający wypożyczył na potrzeby imprezy OCS Oborniki.