Aktualności

Piłkarze wrócili na boiska

Od porażki 0:1 z Czarnymi Czerniejewo sezon 2022/2023 r. w V lidze rozpoczęli piłkarze nożni Sparty Oborniki. Podopieczni Radosława Wrzesińskiego, dla którego był to pierwszy ligowy mecz w którym prowadził zespół w swojej drugiej przygodzie w Obornikach nie potrafili wykorzystać kilku dobrych sytuacji bramkowych. Goście nie grali widowiskowo, ale za to skutecznie, bowiem jedna zdobyta bramka wystarczyła do zwycięstwa. Szkoda straconych punktów przed własną publicznością, tym bardziej że 20 sierpnia oborniczanie zagrają na wyjeździe z Piastem Kobylnica, który 2:0 pokonał w pierwszej kolejce Concordię Murowana Goślina.

To był udany debiut w klasie okręgowej dla piłkarzy Rożnovii Rożnowo. Podopieczni Mariusza Szyszki pokonali Lechitę Kłesko 3:2. Do przerwy Rożnovia prowadziła już 2:0 po dwóch bramkach Roberta Sołowieja. Doświadczony zespół z Kłecka po przerwie ruszył do odrabiania strat, doprowadzając do remisu 2:2. Zespół z Rożnowa walczył jednak do końca, a bramkę na 3:2 po błędzie obrońcy Lechity wykorzystał debiutujący w lidze Ayerume Emmanuel. 20 sierpnia zespół z Rożnowa zmierzy się na wyjeździe z GLKS Wysoka.