Aktualności

Nasze sreberka z Berlina

W sobotę 20 lutego w Berlinie rozegrany został Międzynarodowy Turniej Karate WKF BERLIN OPEN. Od rana do późnych godzin wieczornych rywalizowało ze sobą ponad 800 zawodników z 89 klubów z 13 państw. Wśród nich znaleźli się zawodnicy Obornickiego Klubu Karate, którzy spisali się znakomicie zdobywając cztery medale. W konkurencji kumite w kategorii młodzieżowiec 2 drugie miejsce zajęła Sara Wosicka, natomiast w konkurencji kata dwa srebrne medale wywalczyła Kamila Bracikowska w kategorii młodzieżowiec i senior. Oprócz naszych dziewcząt srebrny medal zdobył także Paweł Baran w konkurencji kata indywidualnego masters.
Wyjazd na te zawody był możliwy dzięki wsparciu Tomasza Zglinickiego właściciela firmy WITO oraz Urzędu Miejskiego w Obornikach.