Aktualności

Korale Pani Jesieni

Korale Pani Jesieni

„Już lato odeszło i kwiaty przekwitły, a jeszcze coś w polu się mieni. To w polu i lesie czerwienią się korale Pani Jesieni”.

Jesień, która rozpieszcza nas darami z ogrodu, pola, sadu i lasu była inspiracją do zorganizowania konkursu „Korale Pani Jesieni” w ramach realizacji projektu „Jestem badaczem”. Ten plastyczno-techniczny konkurs był skierowany do dzieci i rodziców z Przedszkola nr 4 „BAJKA”. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem opowiadały o wspólnych spacerach i chwilach spędzonych z rodzicami podczas przygotowań prac konkursowych.

Przedszkolny hol wypełniły przepięknie wykonane korale. Wszystkie były bardzo pomysłowe i wymagały ogromnego zaangażowania i kreatywności, dlatego każde dziecko biorące udział w konkursie zostało wyróżnione dyplomem i nagrodą. Celem konkursu było przede wszystkim rozbudzanie wrażliwości estetycznej,  rozwijanie wyobraźni i pomysłowości oraz co za tym idzie świetna zabawa i wspólnie spędzony czas z rodzicami.

Wszystkim dzieciom i rodzicom dziękujemy. Mamy nadzieję, że zaproponowana przez nas praca twórcza dała wiele radości, zadowolenia oraz pomogła umocnić i wzbogacić relacje rodzinne. Gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez nasze przedszkole.

Przedszkole nr 4 „Bajka” w Obornikach