Aktualności

Kamila walczyła w Japonii

Kamila walczyła w Japonii

W dniach od 19 do 22 lipca w miejscowości Kobe w Japonii odbyły się Akademickie Mistrzostwa Świata w Karate WKF, w których uczestniczy zawodniczka Obornickiego Klubu Karate Kamila Bracikowska.

Udział w tych zawodach poprzedzony był wielotygodniowymi przygotowaniami , a w ostatnich dniach przed startem także treningami o pierwszej lub drugiej w nocy co było związane z przestawieniem się na czas w Japonii. O tej bowiem godzinie naszego czasu wypadał start Kamili.

W czwartek Kamila zakończyła swoje starty plasując się ostatecznie między IX a XVI miejscem. Wynik jak najbardziej dobry, jednak poniżej oczekiwań zarówno samej Kamili jak i trenerów. W sportach niewymiernych czasami decyzje sędziów niestety zaskakują.

Sam wyjazd z pewnością pozwolił na dalsze podwyższenie umiejętności sportowych i dostarczył wielu pozytywnych wrażeń nie do końca związanych ze sportem.

Zarząd Obornickiego Klubu Karate pragnie podziękować tym wszystkim osobą dzięki, którym ten wyjazd doszedł do skutku, a w szczególności  Urzędowi Miejskiemu w Obornikach oraz firmom IVESTON i PROMONOTES.

                                                                                                                                                                       Obornicki Klub Karate