Aktualności

Gwiazdy w parku OOK

Gwiazdy w parku OOK

Po Kaśce Sochackej i Zespole „Kwiat jabłoni”, którzy wystąpili w ubiegłorocznej edycji wydarzenia Gwiazdy w Parku, w tym roku w amfiteatrze posłuchamy Ralpha Kaminskiego, zespołu SONBIRD oraz dobrze znanej w Obornikach Roxany Tutaj z zespołem GOOD OMEN.

Ralph Kaminski to wokalista, autor tekstów, kompozytor, producent muzyczny oraz reżyser teledysków. Tworzy muzykę określaną jako pop alternatywny.

Wydał trzy albumy: „Morze” (2016), „Młodość” (2019) oraz “KORA” (2021), Każda z płyt spotkała się z ciepłym przyjęciem fanów oraz krytyków muzycznych.

„Młodość” była nominowana do nagrody Fryderyk 2020 w kategorii Album Roku Alternatywa, a Ralph otrzymał nominację jako Producent Muzyczny Roku.

Ralph jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, wśród których są również m.in. Nagroda Artystyczna Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego oraz Grand Prix i Nagroda Publiczności 40. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.

Artysta współpracował m.in. z Natalią Przybysz, Quebonafide, Comą, Darią Zawiałow, Natalią Szroeder, Organkiem, Kwiatem Jabłoni oraz Miuoshem.

Laureat DWÓCH FRYDERYKÓW 2022 w kategoriach: „ARTYSTA ROKU”!! i „ALBUM ROKU – PIOSENKA POETYCKA I LITERACKA” za jego płytę „KORA”

Koncert odbędzie się, 13 sierpnia o godzinie 20:00 w Amfiteatrze Obornickiego Ośrodka Kultury.

Bilety w cenie 85 zł można zakupić na Bilety24 oraz w kasie OOK.