Aktualności

Grad medali z międzynarodowych zawodów w karate

Kolejny start zawodników Obornickiego Klubu Karate można zaliczyć do bardzo udanych. W sobotę 16 kwietnia brali oni udział w Międzynarodowym Turnieju Karate WKF „Europe Central Open”, w których rywalizowało ponad 400 zawodników z Polski, Niemiec, Rosji i Ukrainy. Nasza reprezentacja wywalczyła na tych prestiżowych zawodach aż 10 medal.
Bezkonkurencyjny okazał się Paweł Przewoźny, który zdobył dwa złote medale w kumite w kategorii senior oraz masters, w której wygrał wszystkie walki przed czasem nie pozwalając przeciwnikom na zdobycie choćby jednego punktu. Zawodnik zdobył również złoto w kata indywidualnym masters i srebro w kategorii seniorów.
W ślad za swoim starszym kolegą poszła Kamila Bracikowska, która zdobyła dwa złote medale w konkurencji kata indywidualnego juniorek i seniorek wygrywając wszystkie pojedynki 5 do 0. Po jednym medalu zdobyli także Laura Chrzanowska zajmując drugie miejsce w kata indywidualnego 11 lat oraz Krystian Chrzanowski i Sara Wosicka, którzy zajęli trzecie miejsce w kata i w kumite w swoich kategoriach wiekowych.