Aktualności

Będzie się działo!

Będzie się działo!

Jesteś ciekaw co dzieje się w Obornikach w najbliższy weekend? Zachęcamy do zapoznania się z propozycjami na nadchodzące dni. Przypominamy również o zakładce NADCHODZĄCE WYDARZENIA, która znajduje się na stronie www.oborniki.pl (u dołu strony). Można w niej na bieżąco śledzić zaplanowane wydarzenia.

10 lutego o godz. 10:00 w Bibliotece Publicznej odbędzie się spotkanie przygotowane z myślą o wszystkich miłośnikach japońskich komiksów. W programie: biblioteczne nowości mangowe, wykład eksperta, mangowy bookcrosing, azjatycki just dance, konkursy wiedzowe, strefa rysunku, mangowe opowieści, kino anime, cosplay.

Cafe Cooltura to okazja, aby się spotkać, porozmawiać, wypić kieliszek wina i posłuchać muzyki. W przearanżowanej sali kameralnej OOK, przy stolikach wśród świec posłuchamy muzyków ze środowiska obornickiego i nie tylko! Będą też goście pozamuzyczni: autorzy ciekawych zdjęć, grafik, prac plastycznych.
Zapraszamy 10 lutego do Obornickiego Ośrodka Kultury od 19.00 do 23.00!
W pierwszej odsłonie wystąpi Dajana Runowska – Korbal, a tytuł jej recitalu to „Cześć, tu miłość”. Cztery dni przed Walentynkami nie mogło być inaczej.
Wstęp 5 zł

 

Po raz kolejny zapraszamy na spektakl, który zdobył uznanie widzów! „Moralność Pani Dulskiej” na podstawie dramatu Gabrieli Zapolskiej już w niedzielę, 11 lutego  o godz. 17:00 w sali kameralnej Obornickiego Ośrodka Kultury.
Reżyseria: Mikołaj Wołochowicz
Scenariusz: Marlena Konieczna
Wstęp wolny.