Aktualności

Awans tenisistów do Mistrzostw Polski

23 marca w Raszkowie odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski Młodziczek i Młodzików. W turnieju występowali jedynie zawodniczki i zawodnicy sklasyfikowani na miejscach od 1 do 32 w rankingu.  Rozgrywano gry indywidualne oraz drużynowe. Klub Warta Oborniki reprezentowali Gabriela Dyk, Zuzanna Partyka, Maurycy Woźniak oraz Antoni Dolczewski. W kategorii Młodziczek 2 miejsce w turnieju eliminacyjnym i awans do Mistrzostw Polski wywalczyła Gabriela Dyk. Miejsce w przedziale od 13-16 zajęła (jeszcze nominalnie Żaczka) Zuzanna Partyka.

W turnieju finałowym Gabriela zajęła miejsce 5.

W turnieju drużynowym Gabriela i Zuzanna zajęły miejsce 5-8.

W kategorii Młodzików w turnieju eliminacyjnym Maurycy Woźniak zajął miejsce 5-6 a Antoni Dolczewski który miał pierwszy raz okazję wystąpić w podobnych zawodach miejsce 25-32.

W turnieju drużynowym Maurycy i Antoni zajęli miejsce 5-8.