
22.06.2026
Bezpieczne Lato z Aktywnym Orlikiem za nami!
Kilka godzin ruchu, zabawy i pozytywnej energii zagościło w sobotni poranek na boiskach przy ulicy Objezierskiej. Uczestnicy korzystali z atrakcji sportowych, dmuchańców oraz stref edukacyjnych i prozdrowotnych, w tym GKRPA.
Zainteresowaniem cieszyły się również spotkania ze służbami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo. Można było także skorzystać z porad dietetyczki Agaty Nawrot oraz poczęstować się świeżymi owocami i warzywami, przygotowanymi przez Bistro Bowling Bar.
Bezpieczne Lato z Aktywnym Orlikiem to pierwsze z cyklu pięciu spotkań organizowanych przez Gminę Oborniki i Centrum Spoeru i Rekreacji Oborniki w ramach projektu „Aktywny Orlik w Gminie Oborniki – ruch, zabawa i zdrowie dla każdego” dofinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom i partnerom za wspólnie spędzony czas.
