Aktualności

6 medali dla młodych wojowników z MMA Oborniki

6 medali dla młodych wojowników z MMA Oborniki

Sobotę, 20 maja zdecydowanie zdominowała gala mieszanych sztuk walki Noc Wojowników 5, ale tego dnia w Tarnowie Podgórnym odbył się III International Polish Championship BJJ GI & NO GI, w którym to z sukcesami startowali oborniczanie.

Młodzi wojownicy z klubu MMA Oborniki przywieźli z tej mocno obsadzonej imprezy aż 6 medali i byli jedną z najlepiej przygotowanych drużyn. Świadczą o tym choćby dwa pojedynki, w których to oborniczanie w walce o złoto i o finał, mieli walczyć między sobą. Zasady fair play im jednak na to nie pozwoliły i o zwycięstwie zdecydowała rywalizacja w papier, kamień nożyce. W takim właśnie pojedynku Wiktor Jędraszczak pokonał Kacpra Schulza, a Gabrysia Kaczmarek oddała finałową walkę Zuzannie Liczak. 

Złote medale z Tarnowa przywieźli: Oskar Roszyk i Wiktor Jędraszczak. Srebrne medali zdobyli: Kacper Schulz i Zuzanna Liczak. Brązowe: Filip Wiliński i Gabrysia Kaczmarek. Swój debiut na zawodach zaliczyli także Szymon Kaźmierski i Maurycy Korzeniowski. Młodzi wojownicy na codzień trenują pod okiem trenerów Sławomira i Huberta Irackich.