Aktualności

Mistrzostwa Polski w karate Shotokan

11 października w Stargardzie Szczecińskim odbyły się Mistrzostwa Polski w karate Shotokan. W zawodach uczestniczyło 260 zawodników z 34 klubów. Reprezentacja naszego klubu liczyła 4 osoby i byli to:

Bartosz Protasewicz,

Olga Kaczmarek,

Monika Kuźniak,

Olga Chmielewska.

Jako pierwsze startowały: Olga Kaczmarek i Monika Kuźniak. Dziewczęta po dobrym starcie przegrały walki eliminacyjne o wejście do ośmioosobowego finału. Następny startował Bartosz Protasewicz w kata ind juniorów i seniorów. Po wygraniu walk eliminacyjnych dostał się do ośmioosobowego finału. W obu tych konkurencjach zajął 5 miejsce. Jako ostatnia startowała Olga Chmielewska. Po zakwalifikowaniu się do finału, stoczyła  wyrównany pojedynek ze swoimi  koleżankami z reprezentacji Polski. Zwyciężczynią została Olga Chmielewska z dość zdecydowaną przewagą nad pozostałymi zawodniczkami.