SKŁAD RADY:
- BACIC-GAERTNER Barbara
- BRODNIEWICZ Henryk
- CHUDZICKA Lucyna
- DREGER Paweł
- DREWICZ Paweł
- GARBARZ Wiesław
- KAMIŃSKI Tomasz
- KULUPA Aleksandra
- LEMAŃSKI Marek (wygaśnięcie mandatu 27 stycznia 2023 roku z powodu śmierci)
- MAŁYSZEK Renata
- MAŃCZAK Ariel
- MATELSKA Beata
- MIKOŁAJCZAK Edyta
- NOSAL Jarosław
- PACHOLSKI Błażej
- PAULUS Jarosław
- PAWLACZYK Julita (od 30 listopada 2022 roku)
- WALKOWSKI Andrzej (mandat wygasł 28 września 2022 roku)
- WRÓBLEWSKI Artur (od 22 lutego 2023 roku)
- PIOTROWSKI Krzysztof
- STAŃKO Adam
- SZRAMA Dariusz
- WITEK Małgorzata
Komisja Rewizyjna
1) Edyta Mikołajczak;
2) Beata Matelska;
3) Jarosław Paulus;
4) Adam Stańko;
5) Aleksandra Kulupa;
6) Andrzej Walkowski (mandat wygasł 28 września 2022 r.);
6) Tomasz Kamiński (od 30 listopada 2022 r.);
7) Małgorzata Witek.
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
1) Barbara Bacic-Gaertner;
2) Błażej Pacholski;
3) Marek Lemański; (do 27 stycznia 2023 r. )
4) Dariusz Szrama;
5) Wiesław Garbarz (do 30 listopada 2022 r.);
5) Renata Małyszek (od 30 listopada 2022 r.);
6) Lucyna Chudzicka;
7) Paweł Dreger (do 29 marca 2023 r.)
8) Jarosław Nosal (od 29 marca 2023 r.)
Komisja Budżetu
1) Beata Matelska;
2) Edyta Mikołajczak;
3) Paweł Drewicz;
4) Adam Stańko;
5) Krzysztof Piotrowski;
6) Tomasz Kamiński.
Komisja Gospodarki i Bezpieczeństwa Publicznego
1) Barbara Bacic-Gaertner;
2) Marek Lemański; (do 27 stycznia 2023 r. )
3) Jarosław Nosal;
4) Dariusz Szrama;
5) Renata Małyszek;
6) Paweł Dreger (do 29 marca 2023 r.)
7) Artur Wróblewski (od 29 marca 2023 r.)
Komisja Rolnictwa i Ochrony Środowiska
1) Błażej Pacholski;
2) Henryk Brodniewicz;
3) Lucyna Chudzicka;
4) Andrzej Walkowski (mandat wygasł 28 września 2022 r.);
4) Julita Pawlaczyk (od 30 listopada 2022 r.).
Komisja Oświaty i Spraw Społecznych
1) Jarosław Paulus;
2) Aleksandra Kulupa;
3) Ariel Mańczak;
4) Małgorzata Witek;
5) Wiesław Garbarz.
Dane kontaktowe:
Lp. |
Nazwisko i imię |
Telefon, e-mail |
1.
|
BACIC-GAERTNER Barbara |
Adres e-mail:
|
2.
|
BRODNIEWICZ Henryk |
Adres e-mail:
Tel. 606 221 493
|
3.
|
CHUDZICKA Lucyna |
Adres e-mail:
|
4.
|
DREGER Paweł |
Adres e-mail: Tel. 693 433 303
|
5.
|
DREWICZ Paweł |
Adres e-mail: Tel. 665 544 744
|
6.
|
GARBARZ Wiesław |
Adres e-mail: wieslawgarbarz@wp.pl
|
7.
|
KAMIŃSKI Tomasz |
Adres e-mail:
|
8.
|
KULUPA Aleksandra |
Adres e-mail: aleksandrakulupaforman@gmail.com Tel. 503 115 896
|
9.
|
LEMAŃSKI Marek |
(wygaśnięcie mandatu 27 stycznia 2023 roku z powodu śmierci) |
10.
|
MAŁYSZEK Renata |
Adres e-mail:
Tel. 500 206 351
|
11.
|
MAŃCZAK Ariel |
Adres e-mail:
|
12.
|
MATELSKA Beata |
Adres e-mail: Tel. 608 379 367
|
13.
|
MIKOŁAJCZAK Edyta |
Adres e-mail:
|
14.
|
NOSAL Jarosław |
Adres e-mail:
|
15.
|
PACHOLSKI Błażej |
Adres e-mail: Tel. 600 871 178
|
16.
|
PAULUS Jarosław |
Adres e-mail: Tel. 691 846 717
|
17.
|
PIOTROWSKI Krzysztof |
Adres e-mail: Tel. 660 646 748
|
18.
|
STAŃKO Adam |
Tel. 603 964 269
|
19.
|
SZRAMA Dariusz |
Adres e-mail: Tel. 500 155 052
|
20.
|
Julita Pawlaczyk |
Tel. 663 479 607
|
21.
|
WITEK Małgorzata |
Adres e-mail: Tel. 512 577 024
|
22 |
WRÓBLEWSKI Artur |
Adres e-mail: Tel. 519 585 663
|