Aktualności

Jesienny turniej o Puchar Burmistrza już za nami

Sala gimnastyczna w Gimnazjum nr 3 w Obornikach gościła w ubiegłym tygodniu sympatyków siatkówki, którzy rozegrali turniej o Puchar Burmistrza Obornik Tomasza Szramy.

Rywalizację rozpoczęli uczniowie szkół gimnazjalnych. W kategorii dziewcząt wystartowało sześć zespołów. Zwyciężyła drużyna z Parkowa, II miejsce zajął zespół ze Skoków. III miejsce wywalczyła klasa III E z Gimnazjum nr 3 w Obornikach pod opieką Edyty Mysiak – Schefke i Mariusza Bacica. IV miejsce przypadło dziewczętom z klasy II E, podopiecznym Beaty Skawińskiej i Jarosława Kuca. V należało do Gimnazjum z Rożnowa oraz VI miejsce zajęło Gimnazjum nr 1 z Obornik.

W kategorii chłopców wzięło udział 5 zespołów. Najlepsi okazali się gospodarze. Reprezentacja klasy III E pod opieką Edyty Mysiak – Schefke i Mariusza Bacica pokonała wszystkich swoich rywali. II miejsce zajął zespół z Parkowa, a drużyna z klasy II E Gimnazjum nr 3 w Obornikach pod skrzydłami Beaty Skawińskiej i Jarosława Kuca wywalczyła III miejsce. Gimnazjum z Rożnowa zakończyło rozgrywki na IV pozycji, a V miejsce należało dla Gimnazjum nr 1 z Obornik.

W sobotę, 22 października odbyły się rozgrywki w kategorii Open. Zwycięzcami rozgrywek został Dream Team. II miejsce wywalczyła Drużyna, a III przypadło zespołowi Mur Team. Na IV miejscu rozgrywkę zakończył Eko-Mak.