PWiK w Obornikach inwestuje w odnawialne źródła energii – podpisano umowę z WFOŚiGW w Poznaniu
W dniu 9 lipca 2025 r. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Obornikach Sp. z o.o. podpisało umowę z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu na udzielenie pożyczki w wysokości 116 000 zł. Środki te zostaną przeznaczone na realizację projektu: „Poprawa efektywności energetycznej poprzez budowę instalacji fotowoltaicznej na obiektach SUW Nieczajna, SUW Maniewo … Czytaj dalej PWiK w Obornikach inwestuje w odnawialne źródła energii – podpisano umowę z WFOŚiGW w Poznaniu
Skopiuj adres i wklej go w swoim WordPressie, aby osadzić
Skopiuj i wklej kod na swoją witrynę, aby osadzić element