Aktualności

Nowy Partner Programu „Obornicka Karty Seniora”

Nowy Partner Programu „Obornicka Karty Seniora”

Dzięki podpisanemu dziś porozumieniu kolejny partner dołączył do programu „Obornickiej Karty Seniora”. Jest to Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Pompy Doroty Czajkowskiej, znane oborniczanom już od 2001 roku. Siedziba firmy znajduje się w dwóch lokalizacjach przy ulicy Stefanowicza 31 oraz Ks. Szymańskiego 16.

 Jest to przedsiębiorstwo, które oferuje szeroki zakres artykułów instalacyjno-sanitarnych, w tym studnie wodomierzowe i armaturę łazienkową. Proponuje nowoczesne instalacje PEX i TECE. Firma świadczy także usługi związane z naprawą i regeneracją pomp.

W ofercie:

  • pompy hydroforowe do wody,
  • pompy centralnego ogrzewania,
  • baterie,
  • krany,
  • zawory kulowe.

Uzupełnieniem asortymentu są kotły gazowe oraz kotły do centralnego ogrzewania.

Jak zapewniają właściciele – Mamy wieloletnie doświadczenie w swojej branży. Dostosowujemy oferty do klientów, biorąc pod uwagę ich preferencje i oczekiwania. Staramy się rozwijać naszą firmę, wprowadzając nowe produkty. Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, który pochodzi od zaufanych i cenionych producentów. W dodatku wyróżniamy się profesjonalną i miłą obsługą. Nasi pracownicy z chęcią pomogą w wyborze produktów z oferty oraz dostosują je do potrzeb i wymagań.

Na posiadaczy Obornickiej Karty Seniora czekają rabaty w wysokości:

15% na sprzedaż całego asortymentu oraz

10% na naprawę pomp

 Zachęcamy do skorzystania z oferty firmy.