Aktualności

Hotel Milena nowym partnerem programów!

Hotel Milena nowym partnerem programów!

Właściciele Obornickiej Karty Dużej Rodziny oraz Obornickiej Karty Seniora mogą skorzystać ze zniżki przygotowanej przez nowego partnera programu. Hotel Milena położony w Beskidzie Żywieckim, w centrum Milówki zaoferował dużym rodzinom oraz seniorom 34 % zniżki przy zakupie 7 noclegów z wyżywieniem (śniadanie i obiadokolacje). Cena za cały pobytu z uwzględnionym rabatem wynosi 600 zł (bez zniżki 910 zł).

Zakwaterowanie możliwe jest w pokojach 2 i 3 osobowych lub 4 osobowych apartamentach z dwoma oddzielnymi sypialniami. Warunkiem skorzystania ze zniżki jest: posiadanie Obornickiej Karty Dużej Rodziny lub Obornickiej Karty Seniora oraz przyjazd w 2,3 lub 4 osoby. Pobyt rozpoczyna się i kończy w sobotę. W celu potwierdzenia rezerwacji hotel wymaga wpłaty ustalonej zaliczki.

Hotel swoim gościom oferuje 60 komfortowych miejsc noclegowych w pokojach z łazienkami. W sezonie letnim i zimowym organizuje 7-dniowe turnusy wypoczynkowe połączone z programem fakultatywno-rozrywkowym, na który składają się miedzy innymi dancingi i wycieczki.

Więcej informacji o partnerze www.hotelmilena.pl lub pod numerem tel.: 33 86 37 383, 502 292 497

Zachęcamy wszystkie podmioty, pragnące przystąpić do programów w charakterze partnerów o wypełnienie porozumienia lub kontakt z Biurem Promocji i Sportu UM w Obornikach tel. (61) 65 59 149.