Aktualności
Przy stadionie będzie nowa bieżnia!
26.09.2016

Gmina Oborniki pozyskała prawie milion złotych z Ministerstwa Sportu i Turystyki na realizację nowej inwestycji, z której będą mogli skorzystać wszyscy mieszkańcy. W ramach Programu Rozwoju Infrastruktury Lekkoatletycznej zrealizowana zostanie „Budowa z przebudową bieżni i urządzeniami lekkoatletycznymi wraz z infrastrukturą sportową na terenie Obornickiego Centrum Sportu w Obornikach”.   więcej »


Wołyń w OOK
26.09.2016

O tym filmie będzie głośno!  Tak zapewniają krytycy, dziennikarze i historycy. więcej »


Zapraszamy na bezpłatne kursy
26.09.2016

Centrum Edukacji AC-Expert  zaprasza  osoby pracujące w wieku  50+ na bezpłatne kursy.  

więcej »


Przedsiębiorco! Nie daj się oszukać!
23.09.2016

Ministerstwo Rozwoju przypomina, że rejestracja w CEIDG jest całkowicie bezpłatna. więcej »


Nowe boisko dla Trójki!
23.09.2016

Uczniowie Szkoły Podstawowa nr 3 w Obornikach będą mogli korzystać z nowoczesnego boiska. Inwestycja dofinansowana zostanie z Programu Rozwoju Szkolnej Infrastruktury Sportowej, jako element projektu: „Budowa boiska wielofunkcyjnego i bieżni na terenie Szkoły Podstawowej nr 3 w Obornikach”. więcej »


Konkurs fotograficzny „7 Ryb w obiektywie” nadal trwa!!!
23.09.2016

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka „7 Ryb” przypomina o trwającym  Konkursie fotograficznym „7 Ryb w obiektywie” w dwóch kategoriach:

więcej »


Kosmiczna przygoda
23.09.2016

Co dwa lata Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu organizuje Festiwal Nauk Przyrodniczych adresowany do młodzieży z całego kraju. Jego celem jest popularyzowanie nauk przyrodniczych i budzenie zainteresowań uczniów. więcej »


Środki zewnętrzne nadal szansą, z której warto korzystać
22.09.2016

Istnieje kilka rankingów, na podstawie których można weryfikować zdolność samorządów do pozyskiwania środków zewnętrznych. więcej »


Nowa inwestycja w mieście
22.09.2016

Trwa budowa ulicy Wawrzyniaka, o którą wnioskowali mieszkańcy. W ramach prac powstanie nawierzchnia z kostki brukowej wraz z zjazdami do posesji i odwodnieniem. więcej »


Strona główna