Aktualności
SP2 praca wre
27.07.2016

Wakacje to nie tylko czas odpoczynku – to również okres gdy do pustych szkolnych sal wkraczają ekipy budowlane. Nie inaczej jest w tym roku. Na samym początku wakacji, 29 czerwca burmistrz Tomasz Szrama podpisał umowę na modernizację pamiętających jeszcze rodziców dzisiejszych uczniów toalet w Szkole Podstawowej nr 2 w Obornikach. więcej »


Wizyta Ambasadora
27.07.2016

We wtorek, 26 lipca Oborniki odwiedził Ambasador Nadzwyczajny i Pełnomocny RP w Gruzji, Andrzej Cieszkowski z żoną. W Urzędzie Miejskim goście spotkali się z Burmistrzem Obornik Tomaszem Szramą, Zastępcą Burmistrza Piotrem Woszczykiem i jego żoną oraz Senatorem RP Janem Filipem Libickim. więcej »


Pierwszy Bieg Oborygena
27.07.2016

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do Obornik Śląskich na pierwszy Bieg Oborygena. więcej »


Policja ostrzega przed oszustami!
26.07.2016

W związku z powtarzającymi się przypadkami oszustw, których ofiarami stają się starsze osoby, samotnie mieszkające i łatwowiernie odnoszące się do nieznajomych, apelujemy do Państwa o ostrożność i zdrowy rozsądek w kontaktach z osobami pukającymi do naszych mieszkań. więcej »


Weź udział w konkursie fotograficznym
26.07.2016

Jeżeli chcesz pochwalić się swoimi zdjęciami, a przy okazji wziąć udział w zabawie jaką jest konkurs fotograficzny to zapraszamy! Masz także szansę na zdobycie interesującej nagrody! więcej »


Budowa chodnika w Lulinie na ukończeniu!
26.07.2016

Dobiega końca realizacja inwestycji wykonanej przez firmę  IVESTON Sp. z o.o. z Obornik. więcej »


„Rodzina 3+” mamy nowego partnera!
25.07.2016

Pierogarnia Dobre Miejsce (ul. Rynek 21, Oborniki) zaoferowała 10 % zniżki na cały asortyment dla posiadaczy Kart Dużej Rodziny. Tym samym powiększyła się lista punktów, które przygotowały specjalną ofertę ulg i rabatów dla  rodzin wielodzietnych, wychowujących minimum troje dzieci. Restauracja przygotowuje ręcznie robione pierogi. Każdego dnia oferuje do wyboru kilka świeżych farszy. więcej »


Święto Policji
25.07.2016
22 lipca w Sali Sesyjnej Starostwa Powiatowego w Obornikach policjanci oraz pracownicy cywilni obchodzili Święto Policji. O godzinie 13.00 odbyła się uroczystość wręczenia aktów mianowania na wyższe stopnie policyjne oraz wyróżnienia.
 

więcej »


Zapraszamy wystawców na dożynki
25.07.2016

Obecnie trwają przygotowania do gminnych dożynek. Tegoroczne Święto Plonów odbędzie się 4 września w Gołaszynie. Ten uroczy zakątek gminy Oborniki położony jest w lesie, na lewym brzegu Warty.

więcej »


Strona główna